Tworzenie stron WWW

Poszukujesz nowoczesnej strony internetowej?
Nie ma problemu ! Zrobimy Ci wymarzoną stronę WWW szytą na miarę twoich potrzeb.

    Jeśli chcesz by Twoja firma prezentowała się wyjątkowo atrakcyjnie, a dzięki niej zyski rosły – dobrze trafiłeś. Stworzymy Ci stronę internetową dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Zapraszamy do kontaktu !

    Brawo ! Gdy już zdecydowałeś się na nasze usługi bierzemy się do pracy ! Poznając branżę, w której porusza się Twoja firma wspólnie opracowujemy pomysł na stronę, która odniesie sukces! Charakter strony www będzie idealnie dopasowany do profilu Twojej działalności oraz stanie się odpowiedzią na oczekiwania Twoich nowych klientów.

    Sprawimy by Twoja strona internetowa najlepiej spełniała swoje zadanie, zarówno od strony wizualno-prezentacyjnej jak i funkcjonalnej. Wkomponujemy podesłane nam grafiki w tworzoną stronę jak również stworzymy nowe. Wszystkie nasze strony są responsywne i można je uruchamiać na wszystkich urządzeniach (smartfon,tablet,komputer).

   Gdy strona będzie już gotowa, zadbamy o to, żeby była dobrze przygotowana pod względem pozycjonowania SEO. Zależy nam, żeby stworzona dla Państwa strona była jak najlepiej widoczna w internecie. Klikając poniżej mogą Państwo zobaczyć nasze realizacje.

 

Koszta dodatkowe podczas tworzenia strony jakie pokrywa klient:

– Koszt zakupu domeny

– Koszt zakupu serwera hostingowego

– Koszt stworzenia grafik ( niewymagane jeśli klient posiada już swoje grafiki na stronę )

– Koszt stworzenia Logo ( niewymagane jeśli klient posiada już stworzony logotyp)

– Koszt copywritingu ( niewymagane jeśli klient posiada napisane swoje teksty i slogany na stronę )